Takie pytanie zadaje sobie pewnie każdy niepoprawny romantyk będący w friendzone, który z każdym dniem, który przybliża go do 14 lutego, odczuwa ból głowy z tego powodu. Spokojnie! Wybór prezentu nie jest przecież taki trudny i nie różni się on przecież wiele od wyboru prezentu dla swojej dziewczyny. W artykule pokażemy kilka fajnych alternatyw odnośnie prezentu, które na pewno spodobają się twojej przyjaciółce.

Kosmetyki, perfumy

Nic wyjątkowego ale na pewno tego typu podarunek spodoba się Twojej friendzi. No bo, która kobieta nie lubi pięknie pachnieć i dobrze wyglądać? Przy wyborze perfumu jest jednak trochę trudniej. Pamiętaj, że zawsze możesz przestrzelić z zapachem i woda perfumowana, którą zakupiłeś swojej friendzi, może jej później posłużyć co najwyżej do przemywania paznokci. Dobrym rozwiązaniem będzie wręczenie jej bonu do drogerii. Pamiętaj, że takowy bon o wartości 500 zł możesz również wygrać w loterii Rossman! Warto spróbować bo szanse są naprawdę duże! Jeżeli jednak cały chcesz kupić jej perfum to nie zapomnij się dowiedzieć jaki się jej najbardziej podoba. Później dopiero możesz iść do drogerii (lub zakupić online) i zakupić jej wymarzony zapach. Pamiętaj jednak, że może Cię to słono kosztować. Jednak zapach od Giorgio Armaniego zdecydowanie podniesie Twoją ocenę w jej oczach niż byłoby to w przypadku zakupieniu specyfiku z bazaru za 20 zł. Kto wie? Może dzięki temu to wasze ostatnie walentynki w friendzone?

Biżuteria

Każda kobieta podobnie jak perfumy, uwielbia również biżuterię. Biżuterię musisz jednak odpowiednio wybrać. Osobiście polecam zakup łańcuszka, który sprawi, że wasza dama (bo tą chyba powinna już niebawem się stać) będzie wyróżniała się wśród innych dziewczyn.

Wisiorek ten możesz zakupić tutaj.

Na 100% zrobisz wrażenie i pokażesz jej, że Ci na niej zależy!

Teatr?

W dzisiejszych czasach, kończy się głównie na tym, że dwójka osób ląduje razem w Walentyki w sali kinowej. Cóż… Nie jest to najbardziej wyszukana alternatywa do spędzenia tego dnia. Ze swojej strony polecam zaprosić dziewczynę do teatru! Pamiętaj, że jesteś w friendozne i musisz się starać bardziej, a teatr znakomicie wpasuje się w magię tego dnia.

Kupno prezentu to tylko pozornie trudna sprawa. Szablon pomysłów jest ogromny a Ty na pewno wybierzesz coś interesującego z tego wpisu. Pamiętaj jednak, że będąc w friendzone musisz jej zaimponować i sprawić aby ten dzień pamiętała bardzo długo.

Kategorie: Ogólne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *