Na to, że jesteś w friendzone może składać się kilka czynników.Może to zeleżeć od twoich poglądów na życie, jak rozpącząłeś daną przyjaźń, czy też to jak zostałeś wychowany. W tym artykule jednak, postaramy się dowiedzieć dokładnie o co tak naprawdę chodzi.

1.Pewność siebie.

Brzmi niby błaho ale to jest właśnie ten dominujący czynnik, który kocha każda kobieta. I nie ważne czy to przyjaciółka, koleżanka, ciotka czy też babcia klozetowa. To ty musisz rozdawać karty! Twoja friendka chce abyś poszedł z nią na imprezę? Zgadasz się po czym idziesz i oznajmiasz wszystkim w promieniu pięciu metrów kwadratowych, że ,,Jest nowy szeryf na mieście” i ruszasz na podbój!

Niech ona zobaczy, że nie jesteś wyluzowany tylko przy niej, ale także przy innych dziewczynach. Pomyślisz teraz ,,Ale co jeśli ona się obrazi” ? Błąd! Nie obrazi się a Twój respect u niej wzrośnie +15. Nie urodziłem się wczoraj i wiem, że nie każdy takową pewność siebie posiada, ale wszystkiego można się nauczyć. Wyprostuj się, wypchnij klatkę piersiową do przodu, unieś głowę wysoko. To tylko podstawy, ale dają dużo. Więcej na temat podniesienia pewności siebie znajdziesz w artykule na stronie a także naszym poradniku.

2. Zgadzasz się z jej każdą opinią.

Innymi słowy, dałeś jej sygnał, że nie masz własnego zdania, albo odwagi, żeby je wyrazić. Stymulująca dyskusja wywołuje silne emocje, co z kolei może zapalić iskrę między wami. Kobieta ma szansę poprzekomarzać się z Tobą, posłuchać Twojego zdania i spróbować przekonać Cię do swoich racji. Broniąc swoich opinii, ale równocześnie wykazując się tolerancją dla jej zdania, pokazujesz swoją inteligencję, pewność siebie i charyzmę. Burzliwa i emocjonująca rozmowa jest na tyle skutecznym afrodyzjakiem, że nawet, jeżeli w pierwszej chwili nie wydawałeś się kobiecie atrakcyjny, możesz nadrobić to swoją charyzmą. Skup się jednak na tematach, które wzbudzą w kobiecie dużo pozytywnych emocji, np. pytając ją o najbardziej szaloną przygodę jej życia czy najlepszy prezent, który kiedykolwiek dostała. Unikaj tematów związanych z pracą i polityką. Staraj się też nie narzekać na cały świat, galaktykę i co tam jeszcze sobie innego wymyślisz…

3. Postawiłem się w roli przyjaciela,  bo bałem się pokazać jej, że mi się podoba.

Nam ziemanom  wydaje się, że inni wiedzą, o czym myślimy i czego chcemy. Czyżby byli telepatami lub czarodziejami?

Ok a teraz się obudź… Nikt nie może być pewien na 100%, co myśli druga osoba, dopóki nie dostanie informacji od źródła! Tak, nawet wróżbita Maciej 🙂 Dziewczyna może domyślać się Twoich intencji, ale równie dobrze może zupełnie nie zdawać sobie z nich sprawy. Jeżeli nawiążesz z nią relację przyjacielską, będzie uważać cię za przyjaciela. Kluczowym działaniem będzie więc próba nawiązania relacji romantycznej.


Przykład – zamiast pytać: „Może byśmy wyskoczyli na piwo, któregoś dnia po pracy?”, stwierdź: „Chciałbym zabrać Cię na kolację do Pizzerii X w centrum, myślę, że Ci się spodoba. Pasowałby Ci ten piątek?”. Widzisz różnicę? W pierwszym przykładzie zadajesz pytanie z intencją niezobowiązującego, przyjacielskiego spotkania. Drugie zdanie, to zaproszenie na wieczorne spotkanie w restauracji we dwoje – co jednoznacznie sugeruje randkę.  Jeżeli Ci odmówi? Trudno. Jej strata. No tak… Ale Ty boisz się odmowy z strony swojej friendzi. Musisz się nauczyć tego, że ludzie nam odmawiają! I to nie tylko Twoja Friendzia. W naszym poradniku zawarliśmy kilka metod jak radzić sobie z odmową bliskiej Ci (i nie tylko) osoby. No np. Twoja przyjaciółka odmawia Ci tej pysznej pizzy w tej obskurnej pizzeri do jakieś chciałeś ją zabrać a ty nie podwijasz ogona i skomlisz jak ci przykro tylko w tej samej chwili mówisz ,,Ale fajnie! Pójdę sobie z Maćkiem na piwko“.

Wymieniłem tylko 3 kluczowe czynniki dlaczego jesteś w Friendozne. Całość z nich znajdziesz w naszym autorskim poradniku do, którego pobrania serdecznie Cię zapraszam.

Kategorie: Ogólne

7 Komentarzy

poketino77 · 15 września, 2018 o 10:34 am

Jprdl. Wszędzie się słyszy o pewności siebie jakby to było takie łatwe, do nabycia w jeden dzień! Ludzie obudźcie się! Nie będziecie pewni siebie jeżeli się z tym nie urodziliście !

jurek · 15 września, 2018 o 10:38 am

poketino co ty za głupoty opowiadasz! Myślisz, że taki Rafał Maślak urodził się z pewnością siebie i od pierwszego roku życia wyrywał laseczki? haha

romeoandjulia · 15 września, 2018 o 10:46 am

Pewność siebie to przede wszystkim trudne pojęcie. Tak jak jest to napisane w poradniku ,,nie można mieć ogólnej pewności siebie”. Chodzi o to, że pewność siebie możesz mieć w danych obszarach życia! W poradniku autorzy uczą/wyjaśniają jak mieć tą pewność siebie w stosunku do kobiet. Bardzo fajne przykłady i zmienienie poglądu na to co kiedyś wydawało się jak 6 cudem świata( albo 7, jak to było ? 😀 )

Averem · 18 września, 2018 o 7:55 pm

Wie ktoś może jak mieć taką sylwetkę jak gość na pierwszym zdjęciu? Wiem, że trening itp. ale ja ćwiczę a nadal jestem szkieletorem 🙁

Operaboy · 19 września, 2018 o 10:32 am

Może najpierw kupisz sobie coś na kompleksy? xd

Ivihation · 19 września, 2018 o 7:48 pm

Zapierdol metę xd

jadii · 20 września, 2018 o 1:59 pm

Oj panowie panowie. Zamiast pomóc koledze to wy się z niego naśmiewacie. To chyba nic złego, że chce dobrze wyglądać? 🙂 Tak, oczywiście trening a także dieta i odpowiednia suplementacja. Z tego co widzę to jakieś suplementy znajdziesz na tej stronie w zakładce polecane produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *