Seks bez zobowiązań i friendzone mają z sobą wiele wspólnego. Seks to naturalna potrzeba człowieka i nie jest to odkrycie na miarę nagrody nobla. Wie o tym praktycznie każdy. Ale jak połączyć z sobą friendzone i seks bez zobowiązań? Nie jest to niemożliwe a nawet jedno drugiemu sprzyja.

Ona potrzebuje tego tak jak ty.

Musisz zrozumieć, że kobieta prawie tak samo poła żądzą seksu jak i mężczyzna. Badania naukowe mówią że przeciętny mężczyzna myśli o seksie 17 razy dziennie (Jeżeli nie myślisz tyle to może warto się wspomóc?), a kobieta odpowiednio 13 razy( mówimy tutaj o normalnych ludziach a nie o seksoholiku/seksoholiczce).
https://www.youtube.com/watch?v=GPPQEpkVUaE
Więc jeżeli uważasz już na starcie, że ona nie będzie zainteresowana takowym układem to jesteś w błędzie! Postaraj się zawsze na to spojrzeć z biologicznej strony. Tym właśnie akcentem przechodzimy do kolejnego ważnego aspektu czyli:

Zdecyduj czego konkretnie oczekujesz!

Musisz zadecydować, bo może jest tak, że nie chcesz wyjść z friendzone tylko zależy Ci na niej właśnie tylko ze względów seksualno-fizycznych? Jesteś nawet zadowolony, że jesteście przyjaciółmi a ta odrobina niedosytu to właśnie brak kontaktu fizycznego między Tobą a nią? Może marzysz o niej tylko w kategoriach „świetnej laski do zerżnięcia” ale przy okazji nie chcesz jej ranić?

Zaproponuj jej układ.

Przecież rozmawiasz z nią jak z najlepszym kumplem z 3 klasy podstawówki z, którym bawiłeś się w sapera po każdym odpuście, który miał miejsce w waszej miejscowości. Jeżeli wiesz, że ona nie zareaguje na to z oburzeniem( a pewnie tak będzie skoro jesteście w friendzone) to co stoi na przeszkodzie abyś zaproponował jej taki układ? Oczywiście robiąc to w odpowiedni sposób, a nie w stylu: „Będziemy się ruchać?”. Tutaj musisz użyć trochę więcej swojej elokwencji i kreatywności. Może być tak, że na początku nie będzie zainteresowana ale później zaczynie postrzegać to z innej strony. Tego typu rozmowę możesz znaleźć w naszym poradniku.
Seks bez zobowiązań z przyjaciółką
Jeżeli jednak nie będzie zainteresowana to może warto poszukać sobie kogoś innego do tego typu celów?

Będę powtarzał jak mantra, że seks to naturalna potrzeba człowieka. Zacznij o tym myśleć odnośnie do twojego statusu i zadecyduj.

Pamięta, że w tego typu rozmowach przyda Ci się większa pewność siebie a także umiejętność rozmowy gdy ktoś Ci odmawia. Wszystko, dobrze skompensowane znajdziesz w naszym poradniku zatytułowanym „Jak wyjść z friendzone?”.
Poradnik jak wyjść z friendzone?
Kategorie: Ogólne

5 Komentarzy

Wfriendzone · 25 października, 2018 o 2:19 pm

Witam! Jestem tutaj nowy. Czy ktoś z was próbował pójsć z swoją przyjaciółką na taki układ? Jestem ciekaw jaka była reakcja?

matiboy · 25 października, 2018 o 3:49 pm

Podłączam się do pytania. Próbował ktoś? Bo chciałbym takie coś zrobić ale troche się cykam :/

Supermannn · 25 października, 2018 o 7:03 pm

Również się podłączam!

Makiznaki · 26 października, 2018 o 12:25 pm

Widzę, że mamy tu kilku cykorków 😀 Ja już długo przed tym artykułem, wiedziałem to i zastosowałem. W moim przypadku się sprawdziło. Przyjaciółka poszła na układ. Niestety, nic przyszłościowego z tego nie wyszło. No ale chyba nie o to mi chodziło 😉

lovelyman · 26 października, 2018 o 2:26 pm

Hihi, @Makiznaki a żałujesz czy raczej nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *