Imponowanie dziewczynie jest bardziej proste niż nam wszystkim się wydaję. Potrzebne jest do tego trochę cierpliwości, sprytu i zrozumienia kilku prostych procesów, które zachodzą w relacjach na lini chłopak-dziewczyna w dzisiejszym świecie. Można zdecydowanie tego dokonać o czym porozmawiamy w tym artykule.Najważniejsz radą ku zaskoczeniu wszystkim jest:

Nic nie rób…

Właśnie tak! Nam mężczyzną wydaje się, że dziewczyny myślą o nas, że za chwile podjedziemy do nich na białym rumaku o błyszczących włosach i w złotych podkowach, a za nami giermkowie będą wysypywać stosty monet wróżące nam szczęście, a wszystko będzie umilał nam dźwięk piosenki Enirque Iglessiasa, który jest naszym znajomym i zgodził się specjalnie przyjechać do Niepołomic aby zaśpiewać dla naszej wybranki (chyba każda dziewczyna lubi Enrique). Otóż jeżeli tak myślisz to jesteś skończonym… Odpowiedz sobie sam 😉 Załóżmy gdyby nawet Enrique był Twoim znajomym, miałbyś białego rumaka i złote podkowy to dziewczyna poczułaby się zapewne dosyć skrępowana. Wiem, że takie sytuacje świetnie sprawdzają się w teledyskach. Tutaj mój ulubiony z tego typu:
Ale nie w realnym świecie! Bądź normlany, takim jakim jesteś i nie “pajacuj” nie potrzebnie a przede wszystkim

Nie popisuje się!

Czy Ty naprawdę myślisz, że jeżeli powiesz jej w pierwszym kontakcie, że zarabiasz 15000 zł, że jeździsz białym Audi A8 albo co najlepsze podnosisz “setkę” na klatę a przy tym będziesz się prężył jak Struś Piotr to “oczarujesz” ją? Co najwyżej pogadasz z nią jakąś chwilę, a później “odprawi cię z kwitkiem”. Miło by było gdybyś postawił jej drinka, płacąc przy tym najlepiej kartą, abyś nie musiał pokazywać swojej nieudolności matematycznej. Do tego typu transakcji najlepiej nada się konto w Nest Banku, które jak najbardziej Ci polecam.

Bądź naturlany, taki jakim jesteś!

Nie zgrywaj kogoś kim nie jesteś. Dziewczyny nienawidzą tego. Bądź takim jakim jesteś z odrobiną pewnośći siebie. Bo gdy będziesz mega spięty to też raczej nie będzie działać na Twoją korzyść. Pamiętaj aby wyglądać dobrze i dobrze pachnieć!I co? Proste? Proste! Żadna wielka filozofia więc “nie pękaj” i do dzieła!Jeżeli chcesz przeczytać więcej o pewności siebie, friendzone i porad jak wyjść z friendzone to zapraszam do zapoznana się treścią na naszej strony a także do pobrania naszego poradnika, który okazuje się prawdziwym hitem i został pobrany już blisko 480 razy!
Poradnik jak wyjść z friendzone?
Kategorie: Ogólne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *