A więc pewnie chciałbyś poznać kila tekstów, które rozwiążą Twój problem „Jak wyjść z friendzone?”? A może chciałbyś zwiększyć swoją pewność siebie i zacząć podrywać inne dziewczyny oprócz Twoje friendzi? Aby pokazać jej, że życie oprócz niej też się toczy i wzbudzić w niej poczucie zazdrości?

Niestety lub stety w tym artykule skupie się nad problemem „Jakich tekstów nie powinno się używać do podrywania dziewczyn i Twojej friendzi”.Przedstawię więc kilka januszowych tekstów, które pachną paździerzem i raczej spowodują salwy śmiechu niż wzbudzą zainteresowanie z strony płci przeciwnej.No to zaczynamy!

1. „Bolało? Jak spadłaś z nieba?”

Jakim debilem trzeba być aby tak zaczynać rozmowę z nowo poznaną dziewczyną lub „zapodać” taki komplement swojej friendzi? Najgorszy tekst na podryw na kuli ziemskiej, najprawdopodobniej. Nie ma chyba co tutaj komentować nawet. Sami czujecie te zdegustowanie?

2. „Masz może papier? Bo zesrałem się na twój widok.”

Mój ulubiony Januszowy tekst w kategorii najgorsze. Jeżeli masz zamiar tak rozpoczynać rozmowę z dziewczyną to proponuje odpowiednie ubrać się na tą okazje. Nie! Nie jak to radziłem we wpisie „Jak szybko zwiększyć swoją pewność siebie” tylko następująco:
Proponuje jeszcze włożyć sobie troszkę wilgotnej słomki do butów i „efekt” gwarantowany! Efekt zażenowania…

3. „Gdzie Cię spłodzili rodzice? Bo masz urodę nie z tej ziemi”

Idealny tekst aby uporać się z problemem „Jak wyjść z friendzone”! Ok poczekajmy chwile, ok, ok żartowałem. Super żart co? Mniej więcej taki sam dobry jak tekst na podryw wyżej. Jest jeszcze wersja dla nowo poznanej dziewczyny, czyli:

„Skąd jesteś? Bo masz urodę nie z tej ziemi”

Przewidywany efekt po tak „tłuściutkim” tekście?
No i co tu jeszcze więcej mówić? Panowie, trochę więcej polotu! 😊Pamiętaj, że takimi tekstami nie zaimponujesz swojej friendzi i nie dowiesz się „Jak wyjść z friendzone” a także nie zaimponujesz żadnej innej dziewczynie. Mhmmm, chodź czekaj! Jest taka możliwość. Jeżeli ma na imię Grażyna, lat około 60 i mieszka w miejscowości Januszowice to możliwe, że takowa „magia” nastąpi 😉Jeżeli chcesz poznać jeszcze kilka innych januszowych tekstów to zapraszam do pobrania naszego poradnika. Jeżeli chcesz poznać kilka tych tekstów, które są idealne do podrywania i pomogą ci z pytaniem „Jak wyjść z friendzone” to również zachęcam do pobrania naszego poradnika.Jeżeli nie wiesz “co to friendzone?” i chcesz się dowiedzieć czy Cię to dotyczy to wpis, znajdziesz na naszej stronie.
Kategorie: Ogólne

5 Komentarzy

sasiad · 19 października, 2018 o 11:20 pm

Hihi, ale spoko teksty! Przecież na te teksty można podrywać laseczki. Sam kiedyś spróbowałem 😀

Maximillion · 20 października, 2018 o 7:22 pm

“Masz może papier? Bo zesrałem sie na twój widok” jebnąłem xd

kotprezes · 20 października, 2018 o 11:25 pm

Kiedyś z kologami trochę się napiliśmy i podobne teksty sypaliśmy do dziewczyn na starówce. Ale był ubaw… 😉

chincyk34 · 23 października, 2018 o 12:09 pm

@kotprezes i pewnie nie jeden liść na twarz poleciał 😉

Najlepszy teksty na podryw i friendzone - Jak wyjść z Friendzone? · 21 października, 2018 o 1:33 pm

[…] najgorsze teksty na wyjście z friendzone a także na podryw, no to siłą rzeczy muszą być i najlepsze teksty na podryw. Wiadomo o co […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *