Były najgorsze teksty na wyjście z friendzone a także na podryw, no to siłą rzeczy muszą być i najlepsze teksty na podryw. Wiadomo o co chodzi nie od dzisiaj i tego się trzymajmy. Pamiętaj aby zrozumieć definicje friendzone a będzie Ci zdecydowanie łatwiej się z tym uporać. Chce zaznaczyć tylko, że podrywanie, poznawanie i inne fajne czynności związana z kobietami, są również w wielu przypadkach jednym z etapów wyjścia z friendzone. Jeżeli chcesz poznać jakąś panne online to jest wiele serwisów oferujących takowe rozwiązanie. Powróćmy jednak do sedna. Czy są dobre teksty na wyjście z friendzone? Są. A na podryw? Są. Pamiętaj aby zapoznać się z wcześniejszym artykułem odnośnie najgorszych tekstów. A więc zaczynamy!

„Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przyjść jeszcze raz?”

Może go słyszeliście, a może nie. Nie bardzo ma to znaczenie i obchodzi mnie to tyle mniej więcej co ostatnia rola w filmie Natalii Siwiec (była jakaś w ogóle?). Chcę abyś zrozumiał, że najważniejszą kwestię, że w każdym tekście ważna jest odrobina kreatywności. Tekst powyżej zdecydowanie go ma. Po takim tekście, nowo poznana kobieta staję w sytuacji, jakby to powiedzieć „podbramkowej” i zdecydowanie nie jest osobą w konwersacji, którą rozpocząłeś na pozycji „rozdającej karty”. Myślisz sobie pewnie, że nie masz odpowiedniej pewności siebie aby wygłosić, z pewnością siebie powyższy tekst? Spokojnie, zajrzyj do artykułu „jak szybko zwiększyć pewność siebie” a stanie się to dziecinnie proste. Jeżeli będzie Ci mało to zapraszam do pobrania naszego poradnika.

Ty: Wyglądasz jak moja 4 dziewczyna.

Ona: To ile ich miałeś?

Ty: Trzy 😉

No tak powiedziałbym trochę zagryweczka vabank. Ale może się opłacić. Jeżeli powiesz to z gracją i odpowiednią pewnością siebie to jest możliwe, a nawet bardzo prawdopodobne, że w przyszłości ta dziewczyna będzie rzeczywiście Twoją czwartą dziewczyną! Pamiętaj, że grunt to pewność siebie jak w podrywie, jak i w wyjściu z friendzone! Ten tekst świetnie pomoże Ci w wyjściu z friendzone.

Ty: Z wyglądu przypominasz mi moją czwartą dziewczynę.

Ona: Przecież miałeś tylko 3 i były blondynkami.

Ty: No właśnie, akceptuje Twój kolor włosów.

Całkiem inteligentnie powiedziane. Spróbuj!Widzisz już jakie teksty spodobają się dziewczyną. Na ich bazie możesz zbudować kilka innych ciekawych tekstów. Możesz, również pobrać nasz poradnik i zobaczyć szeroką listę dobrych tekstów na podryw, które na pewno Ci pomogą. Jeżeli jeszcze nie wiesz co to Friendzone to zapraszam do zapoznania się z treściami na naszej stronie.
Kategorie: Ogólne

5 Komentarzy

iDante · 22 października, 2018 o 10:05 am

Zam jeszcze jeden! “Siema mała, srałaś?” hahahha 😀

Kubri · 24 października, 2018 o 9:06 pm

@iDante ale żenada. Widać, że jesteś typowym gimbusem.Pzdr

profesor · 25 października, 2018 o 12:43 pm

No teksty nawet fajne. Ale podchodząc do obcej dziewczyn trudno jest wypowiedzieć takie słowa/ teksty. Kiedyś próbowałem bo założyłem się z kumplami w galeri handlowej. Było to akurat przed świętami jakoś więc był wysyp “panienek”. Podszedłem do takiej dziewczyny i co? Spaliłem buraka i tyle. Od tego czasu mam uraz i chyba nigdy już nie podejdę do dziewczyny. Chodź teksty nawet fajny.

Pelikan23 · 27 października, 2018 o 5:19 pm

@profesor! Wydaje mi się, że zabrakło Ci pewnośći siebie. Musisz sobie ją wyrobić jeżeli chcesz podrywać dziewczyny. Fajnie autor napisał o tym w tym artykule:
https://www.ihuh.pl/jak-szybko-zwiekszyc-pewnosc-siebie/

Mi trochę pomógł ale bardziej pomógł mi poradnik i zawarte w nim rady. Kilka technik jest serio łatwych do wykonania. A sytuacje podobną do Ciebie, też miałem. Chyba każdy miał 😀

Jak wyjść z friendozne? - Jak wyjść z Friendzone? · 24 października, 2018 o 8:19 pm

[…] ważnych aspektów do wyjścia z friendzone.Ważna jest przecież również pewność siebie czy odpowiednie wyrażenia. Wszystkie przypadki, porady i inne aspekty zostały bardzo dokładnie przeanalizowane w […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *